Guz mózgu u 4-letniego dziecka

Witam! U mojej 4 letniej Sandry wykryto guza mózgu. Nadal do mnie to nie dociera ;( I dlatego mam kilka pytań: Czy wymioty będą częstą dolegliwością? Czy zez w prawym oczku może przejść, ponieważ był on spowodowany guzem... Jakie mogą być powikłania po chemii? Co zrobić gdy ciężko sie jej oddycha gdy przebywamy w domku? Jak zbić gorączke " mózgową " Jak zatrzymać krwotoki z nostka, buźki? Będe bardzo za to wdzięczna!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza onkologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Jeżeli cokolwiek Panią niepokoi proszę od razu udać się do szpitala, gorączka, krwawienie i inne niepokojące objawy wymagają odpowiedniego postępowania.