Guz na czole i podejrzenie tłuszczaka

Witam, mam 20 lat od około 5 dni zauważyłem że mam guza po prawej stronie czoła przy dotykaniu porusza się. Dziś poszedłem do lekarza rodzinnego, który dał mi skierowanie do poradni chirurgiczno - specjalistycznej z podejrzeniem tłuszczaka . Tam chirurg w rozpoznaniu stwierdził (guzka czoła) i dał mi skierowanie do szpitala. W szpitalu następny chirurg bez jakichkolwiek badań zapisał mnie na zabieg w czwartek tj.31.10.2013 r. co mam robić? Proszę o szybko odpowiedź!!

Takie zmiany typu tłuszczaków czy też np. kaszaków muszą być usuwane chirurgicznie czyli zabiegowo. Proszę się więc zgłosić na zabieg w wyznaczonym terminie przez chirurga. Zabieg zapewne zostanie wykonany w znieczuleniu miejscowym (po ostrzyknięciu środkiem znieczulającym). Trwa około 15 minut. Wycięty guzek wysłany jest do badania histopatologicznego i poddany konkretnej ocenie (czym dokładnie jest).

Jeżeli jest diagnoza i guz został rozpoznany, można przy tak odległym terminie poszukać prywatnie specjalisty , który w szybszym terminie usunie zmianę.