Guz na czole od kilku lat

GUZ NA CZOLE.. Witam, Od kilku lat mam na czole guza,nie boli,ale powoli się rozrasta.Dotykając go czuje,że można go przesunąć. Guz jest twardy, a skóra na czole w miejscu tego guza jest normalnego koloru.Guz ma nieregularny kształt.Ostatnio udałam się do lekarza rodzinnego,sądząc,że to kaszak itp. natomiast lekarz rodzinny skierował mnie na wizyte do onkologa. czy to skierowanie było słuszne?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ostateczne rozpoznanie zmian tego typu ustala się na podstawie badania histopatologicznego. Opis objawów sugeruje że jest to zmiana łagodna niemniej wymaga dokładnej diagnostyki. Proponuję zgłosić się do chirurga lub onkologa.