Guz na głowie a bóle i zawroty głowy

Witam, około 2 lata temu zauważyłam na głowie małego guza (płat czołowy), początkowo nie zwracałam na niego uwagi. Zaczęły się częste bóle głowy, drżenie rąk, udałam się do lekarza ogólnego. Postawił diagnozę - kostniak, powiedział, że to nic poważnego, zaś drżenie rąk oraz ból głowy spowodowany jest noszeniem ciężkich przedmiotów (pracuje w magazynie). Martwi mnie jedynie fakt, że ten guz na przemian maleje i rośnie... średnio co 2 tyg potrafi urosnąć 3-4krotnie a następnie prawie zniknąć...

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wobec opisywanych objawów zmianę powinien zobaczyć onkolog (do onkologa nie potrzeba skierowania), w zależności od badania lekarskiego mogą zostać zlecone badania dodatkowe, konieczne może się okazać wykonanie badań obrazowych oraz biopsji.