Guz na jajniku i ropny woreczek żółciowy a wyniki badania krwi

Podwyższone wyniki. Góz na jajniku i ropny woreczek żółciowy. HCT-27.5 HGB-10.5 MCV-70.0 MCHC-38.2 PLT-557 OB-65 Ca 125 OM-Ma-34.7 Bardzo proszę o pomoc
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Podane wyniki wskazują na anemię z niedoboru żelaza, która najprawdopodobniej jest wynikiem krwawienia z dróg rodnych spowodowanego obecnością guza jajnika. Poziom płytek krwi podwyższa się niejako odczynowo w związku z niedokrwistością i krwawieniem. Ca125 i OMMa są markerami nieswoistymi. Ich podwyższony poziom może mieć związek z obecnością choroby nowotworowej. Proszę jak najszybciej zgłosić się do prowadzącego ginekologa w celu ustalenia dokładnego charakteru guza jajnika.