Guz na jajniku u siostry

Witam moja siostra była wczoraj u ginekologa i powiedział ze ma jakiegoś guza na jajniku powiedział ze ma być dobrej myśli i ze nie wie jaki to guz ze ma przyjść za tydzień i pić dużo wody w dzień wizyty i nie robić siku przez cały dzień. Wcześniej inny lekarz mówił ze to torbiel ale obecny lekarz powiedział ze to wykluczone. Czy to może być rak????, guz jest wielkości 6cm. Bardzo się martwię. Czemu lekarz nie przepisał żadnych leków i kazał przyjść dopiero za tydzień,siostra ma 22 lata dopiero

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest ponowne badanie. Być może z powodu pustego pęcherza moczowego nie można było uwidocznić dokładanych struktur. Po ponownym badaniu będzie można określić konieczność dalszego postępowania.