Guz na pośladku wyczuwalny pod skórą

Witam, od dłuższego już czasu dokładnie nie pamiętam (do roku czasu) mam jakby guzka na prawym pośladku. Jest wielkosci ok 1cm, miejsce jest zaczerwienione na pierwszy rzut oka wygląda jak wielki pryszcz ale jest wymacalny pod skórą. Miejsce to mnie nie boli. Czekam czekam ale się nie wchłania. Czy powinnam udać się do lekarza?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Zdecydowanie warto zasięgnąć porady lekarza i wspólnie zadecydować o dalszym postępowaniu.