Guz na przedramieniu

mam 33 lata od ponad 10 lat nam guza na przedramieniu, z badań usg wynika że jest on ukrwiony, otorbielony i ma ok 6cm długości, owalny. Chciałam się dowiedzieć co to takiego może być?

Szanowna Pani
Zapraszam na konsultację jedynie w trakcie badania jestem w stanie postawić rozpoznanie

Zapraszam do kontaktu
poprzez stronę www.drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej