Guz na wardze po szyciu z powodu urazu

Ponad dwa tygodnie temu miałem delikatnie szyta górną wargę wewnątrz i na zewnątrz (po urazie). Wszystko się zagoiło aczkolwiek wewnątrz wargi w miejscu rany zrobił się dość twardy guz, który przeszkadza przy jedzeniu i mówieniu (delikatnie boli przy uciśnięciu). Chciałbym zapytać czy on zniknie czy trzeba go wycinać? Po jakim czasie udać się do lekarza jeśli nic się nie zmieni? Pozdrawiam

Proszę koniecznie , pilnie zgłosić się do operatora lub innego chirurga! Może trzeba tylko usunąć treść zalegającą! zż

Witam, Po zranieniu zawsze powstaje blizna po ranie - zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzu. Jej inwolucja trwa, jeśli jednak przeszkadza warto pokazać się u chirurga. Z mojego punktu widzenia chciałbym mieć obraz - jak zmiana się rozwija czy wycofuje - czyli nie jedna wizyta.