Guz nadnerczy, guzki tarczycy i wynik badania macicy a operacja przepukliny

Mam 65 lat chor. na WPN, guz nadn. lew.D35.0 i chor.guzk. tarcz,jak również przpukl.pępkowa. Oprócz tego macica. o wym.54x34mm,podójna warst. endometr. sz.4 mm W trzonie macicy dość liczne hypoechog. obszary lite śr. do 19 mm mogące odpow. zmianom mięśn. Wynik biopsji tarcz. zm. łagodna tyreoc. bez cech atypii.Zab. diagn.wył. jamy maciy wynik dobry.Czy jakaś ooperacja np. przepukl.to już koniec mojego życia. Lekarz po opejrz. usg ginek. nie podejm. się oper.bo już za pózno.Bardz.prosze o szczer.

Nie widze przeciwwskazań do operacji przepukliny wynikającej z przedstawionych badań, mogą oczywiście istnieć inne poważne przeciwwskazani, czy tez może brak wskazań do operacji. Proponuję przedyskutować problem z lekarzem prowadzącym

Wydaje się, że wyjściowo należy ocenić, czy nie należy leczyć macicy mięśniakowatej (ginekolog), a decyzje o operacji przepukliny pępkowej należy podejmować w oparciu o jej zaawansowanie, dolegliwości które daje i współistniejące choroby. Możliwa do rozważenia konsutlacja u innego lekarza.