Guz nowotworowy piersi a usunięcie piersi

Zdiagnozowano u mnie guza nowotworowego piersi, wielkość guzka 2 cm, jestem po biopsji cienkoigłowej, zakwalifikowano mnie do operacji oszczędzjącej piersi. Chcę poddać się usunięciu całej piersi w obawie o szybką wznowę. Czy wtedy dalsze leczenie byłoby oszczędzające i rokowania lepsze?

Witam,
musi Pani porozmawiać z lekarzem onkologiem na ten temat.
Kwestia leczenia jest sprawą indywidualną i musi być oparta o badania, analizy wyników i stan ogólny pacjenta.