Guz pięty a zerwanie ścięgna

Witam Czy po ostrzyknięciu na wysokości guza pięty ścięgno może zerwać się lub osłabić w innym miejscu? W miejscu podania PRP tworzy się silna łącznotkankowa blizna. Ścięgno rozciągam po przebudzeniu i przed snem, systematycznie i nie robię tego na siłę.

Jeżeli ma Pan na myśli ostrzykiwanie PRP to przez pierwsze 3-4 tygodnie ze względu na uraz spowodowany zabiegiem ścięgno w tym miejscu jest osłabione i teoretycznie może się zarwać....później ze względu na przebudowę ściegno nabiera wytrzymałości i po wyleczeniu to ryzyko jest mniejsze.