Guz płuc i wynik bronchoskopii

Witam serdecznie, Bardzo proszę o pomoc.Moja mama ma guza w płucu i się powieksza. Miała robione badnie bronkoschopie i otrzymała taki wynik: 1 i 2 cellulae carcinomatosae non microcellulare probabiliter adenocarcinoma Nie wiem co to znaczy..bardzo mi zalezy na informacji

Witam.
W badaniu stwierdzono obecność: "komórek rakowych, raka niedrobnokomórkowego, prawdopodobnie gruczolakoraka".

Pozdrawiam.
wizytylekarskie.org

Wynik opisuje obecność komórek raka niedrobnokomórkowego , prawdopodobnie gruczolakoraka! Szczególy omówi onkolog prowadzący! zż