Guz płuca a chemioterapia

kolejne badanie dotyczące guza płuca. Rozpoznanie na podstawie wycinka z węzłów AMACR (-), CD56 (-), CDX-2 (-), CEA (-), chromogranin A (-), EMA (+), PSA (-), Synaptophysin (-), vimentin (+), kolejne badane rozpoznanie: CD (-), CD20(-), CD30 (-), CD68 M1 (-/+), CK 5/6 (-), CK7 (-), CK AE1/AE3 (+), CK HMW (-), KI-67 (+) 40-60% OGNISKOWO, LCA (-), ttf (-), p63 (-). Bardzo proszę o rozczytanie powyższych wyników i diagnozę. póki co nie wiemy co dalej.Tata ma dostać chemie

Witam serdecznie. Interpretacja ekspresji konkretnych markerów powierzchniowych w tym przypadku przekracza możliwości naszego forum. Guz płuca i odpowiednie leczenie wymaga kontroli onkologicznej. Chemioterapia to jedna z możliwości leczenia.