Guz po uderzeniu w głowę

witam mam pytanie jakieś 8 lat temu udezrzyłem sie mocno w głowe został mi bardzo duzy guz z tyłu głowy nic wtedy nierobiłem z nim uderzyłem sie wtedy mocno o beton poczułem mocne ściśnięcie w głowie co to mogło być i czy ten guz moze czemuś zagrazać

Mam wątpliwości,żęby tamten uraz miał związek z obeccnym "guzem".KOści czaszki maja wiele naturalnych "wypukłości".W okolcy potylicznje(tył glowy) najbardziej wysuniętą jrst tzw. guzowatośc potyliczna.u niektóych osób osiąga dośc znaczne rozmiary i njest to rzecz wrodzona.W razie wątpliwości proszę skonsultowac się z lekarzem.