Guz przydatków i wynik CA-125

Guz przydatków prawych-diagnoza,jajnik w całości lity powiększony o wym.48,1x27,4 mm o zwiększonym unaczynowieniu.Wyniki CA-125 (14,98),CA-19,9(6,99).Mam 35 lat jestem przed operacją usunięcia jajnika i mam mieć ciecie pionowe.Czy inaczej się nie da na przykład laparoskopią lub ciecie poziome.I czy mam w takim przypadku zgodzić się na podpisanie rozszerzenia operacji w razie czego,czy nie.Dodam ze chciałabym jeszcze mieć dzieci,a mam jedno.Proszę ocenę opisu jajnika czy to rak i jaki?

Zmiana zostanie zbadana z pewnością śródoperacyjnie i zakres operacji ustalony w czasie zabiegu, gdy Pani nie ma możliwości podjęcia decyzji. Wynik wskazujący na nowotwór wymaga od lekarza podjęcia leczenia radykalnego. Dla Pani dobra. Jeżeli nowotwór nie zostanie potwierdzony, zabieg ograniczy się do wycięcia zmienionych guzowato przydatków. Brak zgody oznacza jest nierozsądny. Rodzaj operacji dostosowany jest indywidualnie do pacjenta i planowanego zakresu. Nie jest wyborem życzeniowym pacjenta. Jeżeli taki wybór istnieje, jest przedstawiany pacjentce.