Guz w bliźnie po cięciu cesarskim

Jestem rok po cesarce od miesiąca pojawił się mały guz na środku cięcia i strasznie mnie boli podbrzusze ból trwa ok5min. I często się powtarza nawet ostatnio przy oddawaniu moczu do tego pojawia się śluz ciągnący się i przezroczysty. Gózek jest od środka gdy się załatwiam on maleje. Co to może być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z pojawieniem się przepukliny lub endometriozy w bliźnie po cc.