Guz w brzuchu a nowotwór

Witam.Od dłuższego czasu (2-3 lata) mam "coś",jakiś guz w brzuchu,przy pępku po lewej stronie,jakby pod mięśniem. Brzuch jest nierówny. Nie boli.Jestem w stanie "wciskając" to nawet przesunąć.Przepuklina została wykluczona.Lekarze nie wiedzą co to jest.Co powinnam dalej robić?Proszę o jakąkolwiek podpowiedź.Jak sprawdzić czy to nie jest nowotwór? Czy rtg/usg może to wykazać? Jak się zachować? tam jest coś na 100%. Miałam już w życiu 2 nowotwory i nie chcę bezczynnie czekać. Będę bardzo wdzięczna

Witam , jak najbardziej badanie usg moze być pomocne , a moze jakis inny chirurg czy chirurg onkolog zbada Pania i powie cos więcej? zż