Guz w okolicy czołowej i rak złośliwy
Witam serdecznie.Bardzo proszę o poradę. Mojemu tacie pojawił się guz w okolicy czołowej lewej. Miał prześwietlenie okazało sie ze to był niby kaszak wiec lekarz chirurg go wyłyżeczkował i pobrał wycinek.A guz rósł Okazało się,że to rak złośliwy . ICD-C44 inne nowotw.skóry. W tomografii komputerowej głowy widoczny był wysięk z kości.Płuca i węzły czyste.Tato miał teraz przez 5 dni radioterapię i dopiero za miesiąc na wizytę.Tatę BoliTaStronaOpuchnietaOkoZamknięte.Bardzo proszę o poradęDziękuję

MĘŻCZYZNA, 61 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Nie mogę udzielić rzeczowej porady, ponieważ nie wiem jaki to nowotwór. DO tego konieczna jest znajomość badania histo-patologicznego. W połączeniu z badaniami obrazowymi i stanem ogólnym pacjenta podejmuje się decyzję odnośnie terapii.
Porada na odległość NIE JE JEST MOŻLIWA!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!!!!!! Proszę zwrócić się do operatora lub najbliższego chirurga!!!!!!! zż