Guz w okolicy pępka po prawej stronie

witam serdecznie mam 30 lat pisze do was ponieważ wyczułam guz kolo pepka po prawej stronie czasem po wysiłku boli byłam u lekarza rodzinnego i dostałam skierowanie na usg lekarz xo prawda powiedział ze to pewnie nic groźnego ale czytam dużo w necie i boję się że to rąk wątroby co prawda jedyny objaw który się zgadza to czasem swedzi mnie skóra.mam tez duży brzuch ale myślę że jest on spowodowany tym ze mam ostatnio bardzo mało ruchu i przytylam bardzo się boje proszę o szczera odpowiedz.Ilona

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badań dodatkowych nie można stwierdzić choroby nowotworowej. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego