Guz w piersi po usunięciu włókniaka

Witam Mam 23 lata,2 lata temu miałam usuwany guz piersi(duża zmiana,ale to na szczęście tylko włókniak) . Niestety kilka dni temu zauważyłam znowu guz w tej samej piersi. Natychmiast próbowałam się skontaktować z onkologiem (NFZ) jednak wszędzie potrzebne jest skierowanie. Czy mogę zdobyć je np. od lekarza rodzinnego? I może gdzieś nie jest wymagane? Ok. 1,5 msc temu robiłam podstawową morfologię krwi ponieważ mam osłabioną odporność i chorowałam na półpaśca. Podejrzewam, że to znów to samo a

Witam , nie musi Pani mieć skierowania do ośrodka , w którym była Pani leczona poprzednio! W przeciwnym razie skierowanie i badanie przez ginekologa lub onkologa! z.żurawski