Guz w piersi u 83-latki

witam kobieta 83 l wynik usg birads usg4,dół pachowy prawy-patologiczne węzły chłonne,dół pachowy lewy-bez patol węzłów chłonnych,pierś prawa -zmiana o śr 40mm z owrzodzeniem cia.. ,pierś lewa-bez zmian ogniskowych ,na jednym z 3 zdjęć napisano guz oraz skierowanie do leczenia w oddziale chirurgi.onkologicznej .co to może oznaczać,proszę o poradę

Z opisu klasyczny obraz zaawansowanego raka piersi, bezwzględnie pobrać wycinek i dalej leczyć, w tej grupie wiekowej często mozliwe jest skuteczne leczenie bez operacji, ale oczywiscie to zależy od konkretnego przypadku