Guz w piersi w wyniku mammografii

Witam! Mam pytanie, moja mama 57 lata, miała badanie mammografii, otrzymała wyniki i okazało sie że ma guza w prawej piersi który ma 8mm dostała skierowanie do poradni onkologicznej, Panie doktorze moje pytanie to czy to jest rak? Nie wytrzymam tej niepewności, bardzo prosze o odpowiedz. Karolina

Odwagi!

Droga Pani! Jak wyobraża sobie Pani postawienie przeze mnie diagnozy na odległość , bez zbadania pacjentki , na podstawie jedynie Pani interpretacji wyniku mammografii bez dokładnego-"przepisanego" wyniku???!!! Gdyby była możliwość diagnostyki na odległość-to nie istniałyby ośrodki lecznicze w każdej miejscowości! NIE ISTNIEJE DIAGNOSTYKA ANI LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż