Guz w piersi w wyniku mammografii u 56-latki

CZY TO RAK PIERSI? u mojem mamy lat 56 w mamografii wyszły niepokojace objawy: Piersi o budowie tłuszczowo -gruczołowej. W piersi prawej w miejscu-wg tarczy zegarowej:godzina 2 jest guz o średnicy 9 mm, skala BIRADS 4. Będę bardzo wdzięczna za wyjaśnienie tego wyniku. Bardzo proszę o wyjaśnienie. Jestem bardzo zaniepokojona.

Witam , tyle moge powtórzyc , co napisane - guz średnicy 9 mm. Konieczna konsultacja u ginekologa lub chirurga onkologa w celu zaplanowania i przeprowadzenia dalszej diagnostyki , pozdrawiam , zż