Guz w pochwie i wydzielina o nieprzyjemnym zapachu

Witam. Wiem ze moze jestem nieodpowiedziala ale trudno. Od okolo 2 lat mam guza w pochwie widac go. Jakos nie przejmowalam sie tym nie wiem czemu. Rowniez widac takie tycie zgrubienia jak I sie je wyczuwa. Od jakiegos czasu jest smierdzaca biala wdzieczna oraz swedzenie. Boje sie poniewaz oprocz mnie kazda kobieta od strony mamy miala jakies problemy kobiece tylko ja sie uchowalam. Czy to moga byc torbiele lub rak. Dziekuje za informacje. malgorzata

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć