Guz w wynikach badań radiologicznych

Witam, od czterech lat po wykonaniu badania rentgenowskiego zauwazalny jest guz ktory nie zmienia sie wogole. jest caly czas taki sam. co mam o tym myslec?? czy to zwapnienie a moze rak?? prosze o pomoc i odpowiedz

Raczej jest zmiana łagodna (np. zwapnienie). Jest bardzo mało prawdopodobne że jest to rak.SWskazane jednak wykonanie TK klatki piersiowej i konsultacja z pulmonologim