Guz wątroby a planowanie ciąży

witam. mam FNH wątroby wielkości mandarynki . mam dopiero 24 lata i chce zajsc w ciąże czy to możliwe, wiem że guz nieznacznie uciska na zyłe głowną. nie zrobiono mi buiopsji ze wzgledu na niewygodne umiejscowienie guza. wieć co z ciążą?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Możliwość zajścia w ciążę powinna Pani omówić ze specjalistą gastroenterologiem oraz ginekologiem.