Guzek i siniak na łydce a powstawanie żylaków u 20-latki

Czy w wieku 20 lat, mogą tworzyć się żylaki? Jest to częste u mnie w rodzinie, a ostatnio zauważyłam guzka na łydce i siniaka wokół, jakiś miesiąc temu też miałam coś takiego, i lekarz powiedział ze to zator żyli... przeszło a teraz robią się następne. Dziękuje

Milena Lubowicz

Oczywiście, że w wieku 20 lat mogą się tworzyć żylaki. Niektóre osoby maja duże predyspozycje rodzinne, do tego często u osób, które uprawiają sport.
Pozdrawiam