Guzek koloidowy na tarczycy a wyniki badań

Witam, stwierdzono u mnie pół roku temu guzka koloidowego na tarczycy(USG) ok. 1cm, hormony były w normie, wczoraj odebrałam wynik , badanie zrobiłam odpłatnie , proszę o odczytanie wyniku, niepokoję się a wizytę u endokrynologa kontrolną mam dopiero w listopadzie, jeśli zajdzie taka potrzeba zgłoszę się prywatnie. Wynik : TSH 3-generacja 2.694 FT 3 3.14 FT 4 1.17 Jestem bardzo szczupła od dziecka, to mnie niepokoi, badanie tarczycy zrobione ponad 3 lata temu było ok. Hanna

Piotr Pilarski

Wyniki są w normie, nie ma potrzeby wcześniejszej wizyty u endokrynologa.

Pozdrawiam.