Guzek na brodawce

Moje pytanie dotyczy córki, ma 32 lata. Wczoraj wykryła na brodawce guzek wielkości ziarnka pieprzu. Wcześniej w tym miejscu miała pieprzyk. Mówi, że gdy łapie za brodawkę i ciągnie ją do góry guzek ten idzie razem z brodawką, czyli nie jest przyrośnięty? Nie widziałam tego, gdyż córka mieszka we Francji i dlatego bardzo się martwię .Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety, nie widząc guzka, trudno mi powiedzieć, co to może być. Może być to naczyniak, zaczopowany kanalik mleczny, zmiana wirusowa lub bakteryjna. Najlepiej, aby córka zgłosila się do lekarza ginekologa, który ją zbada i w razie konieczności zaleci dodatkowe badania (USG) lub konsultacje (dermatolog?).

Pozdrawiam serdecznie