Guzek na brzuchu pod żebrem i ból połowy brzucha

Witam, 5 dni temu całkowicie przypadkiem zauważyłam na brzuchu guzek, bez przebarwień skórnych, zlokalizowany po lewej stronie, po ukosie od pępka, mniej więcej na wysokości talii, tuż przy żebrach. Sporadycznie odczuwałam kłucie w tym miejscu, czasem mniej, czasem bardziej bolesne, ale nigdy nie przykuwałam do tego większej uwagi. Dziś obudziłam się z bólem całej lewej strony, łącznie z biodrem - ból przypominający zakwasy - Czy ból ten ma jakieś powiązanie z owym guzkiem i co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez bezpośredniego badania nie jestem w stanie ustalić co to może być. Proszę udać się do lekarza, który po badaniu ustali dalsze postępowanie.