Guzek na dole lewej wargi sromowej

Witam, otóż kilka dni temu na dole lewej wargi sromowej wyczułam guzek wielkości fasoli. Na początku miałam spuchniętą tą wargę lecz na następny dzień opuchlizna sama minęła. Guzek mnie nie boli , nawet przy dotykaniu, nie mam żadnych innych objawów. Do ginekologa jestem zapisana dopiero po nowym roku bo nigdzie wcześniej nie chcą mnie przyjąć... Czy mogę aż tyle czasu z tym czekać?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez obejrzenia zmiany trudno postawić przybliżoną diagnozę. Konieczna jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam