Guzek na odbycie w rozmiarze 2 cm

Wyskoczył mi guzek na odbycie. wielkosci 2 cm. Najpierw czułam ze "coś" sie tam dzieje a potem pojawił sie guzek 5 dni temu. na 3 i 4 dzien bardzo bolał teraz boli raz wiecej raz wcale. nie chowa sie jest cały czas na zewnatrzczasem piecze. nie boli przy załatwianiu sie, krew sie nie pojawia. jest koloru skóry nie jest siny. biore tabletki na hemoroidy kiedy to zejdzie i czy zejdzie?

Prawdopodobnie choruje Pani na zakrzep hemorroidalny, który jest wynikiem pęknięcia naczynia krwionośnego na brzegu odbytu. Zmiana wchłonie się samoistnie po kilku tygodniach,nie wymaga żadnego leczenia.