Guzek na policzku u 20-latki

Witam, od miesiąca mam jakiegoś guzka na policzku. Byłam z tym u lekarza i powiedział ze to czyrak, przepisał mi maść mupirox z antybiotykiem i po 10 dniach mialo to zejsć a mija juz 3 tydzien i dalej nie widac efektów, jaki był taki jest nie wiem co robic, chcialam isc do dermatologa ale najwczesniej są zapisy na listopad Czy to moze byc cos poważnego ? Boje sie aż tyle czekać. Niżej podaje link do zdjęcia jak on wygląda http://zapodaj.net/fbc44975a4b92.jpg.html

Witam. Ponieważ maść z miejscowo działającym antybiotykiem nie okazała się wystarczająco skuteczna konieczne wydaje się chirurgiczne opracowanie rany. Proszę skonsultować się z odpowiednim specjalistą lub lekarzem poz.