Guzek na szyi nad obojczykiem

Proszę pomocy! Mam guzka na szyi nad obojczykiem nie boli jest wielkośći groszku po lewej stronie. Mam WZJG. Boli mnie cała górna lewa strona (ramię, szyja), ale nie guzek. Co robić ? Czytam na internecie i się boję, że to coś poważnego

Aleksander Ropielewski

Konieczny jest kontakt z lekarzem i poszerzenie diagnostyki. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić dokładniejszej odpowiedzi.