Guzek na szyi u dziecka a morfologia krwi

Mój 3-letni syn od pół roku ma guzek na szyi byłam prywatnie u lekarza ( bo rodzinny mówił ze to nic takiego) syn ma powiększony węzeł chłonny lekarz zlecił badania krwi Hematokryt ma 41(norma do 40)MCV89(norma do 87)MCHC31,7(norma od32,2)płytki krwi180(norma od210) eozynofile1,42(norma do1,2)eozynofile12,6(norma do 5,0) Rozmaz gran.kwasochłonne13(norma1-5) limfocyty 62(norma 25-50)reszta wyników w granicach norm co znaczą te podwyższone wyniki i te za niskie do lekarza idziemy dopiero za ty

Nie potrafię powiedzieć nic autorytatywnego na podstawie ww. przekazanych wyników! Proponuję poczekać do wizyty u specjalisty!!! zż