Guzek na szyjce macicy po miesiączce

Witam, mam 19 lat i autoimmunologiczną chorobę tarczycy Hashimoto, biorę Euthyrox N 88. Od 5 dni biorę także tabletki antykoncepcyjne Sidretella 20, wypisane przez ginekologa na bóle miesiączkowe. Okres skończył się wczoraj, dziś rano wyczułam na szyjce macicy niewielki twardawy guzek, średnica ok 3-4 mm. Na badaniu ginekologicznym byłam 2 tygodnie temu, miałam robioną cytologię, (wynik poznam za następne 2 tyg) oraz badanie USG, które nie wykazało nic niepokojącego. Co to może być? Co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, na podstawie opisu nie można postawić diagnozy, proszę skonsultować się z ginekologiem, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postepowanie. Pozdrawiam