Guzek na wardze sromowej u 18-latki

Witam, mam pewien problem. Otóż dzisiaj podczas kąpieli zauważyłam na lewej wardze sromowej niewielki jakby guzek. Gdy go dotykam to boli a gdy nie dotykam to poprostu go czuje. Bardzo się boję czy to może byc coś groźnego przez co moge byc późńiej niepłodna.

Milena Lubowicz

Niestety nie jestem w stanie pomóc przez internet, bez zobaczenia zmiany. Proszę udać się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam