Guzek na wardze sromowej u 19-latki

Mam 19 lat , od strony zewnętrznej na wargach sromowych tam gdzie jest juz normalna skóra (owłosiona) mam jakby małego guzka co to moze byc ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Torbiel włosowa, zapalenie mieszka włosowego lub inna patologia. Niezbędne badanie kliniczne. Proszę zgłosić się do dermatologa-wenerologa, który po obejrzeniu zmiany będzie mógł ją ocenić i określić dalsze postępowanie diagnostyczno-lecznicze.