Guzek na wardze sromowej u 38-latki

Witam. Mam problem. Na malej wardze sromowej mam wyczuwalny guzek, boli gdy go dotykam. Pare dni temu nie byl tal bolesny i wyczuwalny. Co to moze byc? Prosze mi pomoc. Nie mieszkam w Polsce. Tutaj przyjmuje lekarz pierwszego kontaktu, ktory stawia diagnoze.

Elżbieta Rhone

Witam,
koniecznie powinna pójść Pani do lekarza, który zbierze dokładny wywiad i Panią zbada. Niestety, to co Pani napisała to za mało żeby powiedzieć, co się może dziać - może to być stan zapalny, ale trzeba też wykluczyć poważniejsze sprawy, np. nowotwór.