Guzek na wargach sromowych

witam od 2 miesiecy na wiekszych wargach pojawia mi sie zgrubienie guzek czasami znika na jakis czas i pojawia sie czasami jest tydzien czasami 2 dni wyglada jak zgrubienie podskura podczas chodzenia czuje dyskomfort poniewarz po prawej stronie guzka warga sromowa jest nabrzmiała co powoduje dyzkomfort . Zawsze gdy umawiam sie na wizyte to puki dojdzie oja kolejka to guzek znika

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią guzek może być spowodowany nawracającą infekcją mieszka włosowego, w zależności od dokładnej lokalizacji może być to także powiększony gruczoł Bartholina lub Skenego. Najlepiej byłoby zatem gdyby zmianę ocenił specjalista ginekolog. Proszę zatem zgłosić się na wizytę jak tylko zmiana się pojawi.