Guzek na wysokości krtani

Witam ! Od kilku miesięcy mam na wysokości krtani po prawej stronie jakieś 4 cm od krtani , jakby guzka , który się przesuwa , nie boli , ale ogólnie czuje tkliwość przedniej części szyi i strzykają mi kości w szyi , przy obracaniu i czasem przy przełykaniu , czy ten guzek to może być tętniak ? Bo czytałem że da siego wyczuć.Dziękuje bardzo :)

Witam,
Nie wybiegałbym tak bardzo na przód z diagnozą. Tętniak nie byłby raczej pierwszą myślą przy takich dolegliwościach. Możliwe, że jest to powiększony węzeł chłonny, jeśli przebyłeś ostatnio jakąś infekcję. Proszę udać się na wizytę do lekarza ogólnego, ponieważ Twój problem wymaga dokładnego zbadania.