Guzek na zewnątrz odbytu i brak problemów z wypróżnianiem

witam, mam problem następujący. Nagle trzy dni temu pojawił mi się guzek na zewnątrz odbytu, nie mam problemów z wypróżnianiem, nie ma krwi. Czy hemoroidy czy coś innego, trochę boli i piecze, ale nie podczas siedzenia.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objaw może wskazywać na guzek hemoroidalny bądź ropień okolicy odbytu, Proponuję wizytę u chirurga lub proktologa.
Pozdrawiam