Guzek na zgięciu palca u stopy

Na zgięciu drugiego palca u prawej stopy wyszedł mi guzek. Nie boli, jest twardy i koloru skóry. Do jakiego specjalisty mam się zwrócić?

Aby zróżnicować, należałoby skonsultować się z podologiem, dermatologiem, bądź ortopedą. Jeśli zmiana jest koloru skóry może być to nagniotek/modzel, jednak ostateczna diagnoza może zapaść podczas wizyty.