Guzek nowotworowy pod obojczykiem u 58-latki

Miałam mieć dzisiaj operacje usunięcia raka pod obojczykiem ale Pani doktor stwierdziła ze jest źle umiejscowiony do wycięcia a jest wielkości 25x30 mm, zalecila chemio i radioterapie czy sądzą Państwo ze to pomoże ? Mam usunięte obie piersi i są po rekonstrukcji oraz wycięte wszystkie węzły chłonne i brak przerzutow oraz guzek jest z lekkim naciekiem

Podejrzewam , że jest Pani w dobrych rękach specjalistów , którzy podejmują słuszne decyzje! Skoro podjęli taką własnie - to wg mnie znaczy , że jest ona najlepsza dla Pani obecnego stanu zdrowia!!! zż

To zbyt trudne rokowanie. Rozumiem, że lekarz leczący ocenił i podjął najlepszą i najbezpieczniejszą metodą dla Pani.