Guzek o nieprzyjemnym zapachu w pachwinie

Witam, W pachwinie pojawila mi sie jakas "gulka",ktora po rozgrzanej kapieli okazalo sie,ze mozna ja "wycisnac".Wyglada niby jak zwykly pryszcz,ale ma nieprzyjemny zapach i sie regularnie odnawia.Co to moze byc? za odpowiedz z gory dziekuje :)

Z opisu wynika ,ze zmiana ma charakter bakteryjny , być moze otoczona jest torebka , stad tendencja do odnawiania sie zmiany. Jezeli tak najskuteczniej jest ja wyciac cirurgicznie