Guzek obok sutka a skutek ugryzienia

Dziendobry mam takie pytanie: W okolicach klatki piersiowej blisko sutka zauważyłem i wyczuwam guzek/zgrubienie ktore podczas dotykania lekko boli. Chcialbym dodac ze zauwazylem to jakies 6 tygodni temu.Bylem u lekarza pierwszego kontaktu ale nic nie stwierdzil.Nie wiem czy ma to jakies znaczenie ale jakies 2 lata temu zostalem ugryziony w to miejsce bardzo mocno.Bolalo przez jakis czas ale przeszlo.Z góry dziekuje

Witam! Jeśli doznał Pan urazu okolicznych tkanek to wyczuwalna zmiana najprawdopodobniej związana jest z przebudową struktury tego miejsca. Bolesność może być związana z toczącym się w tym miejscu stanem zapalnym i nie stanowi powodu do niepokoju. Proszę obserwować zgrubienie i w razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów zgłosić się do lekarza rodzinnego.