Guzek po prawej stronie pępka

Niezidentyfikowany guzek po prawej stronie pępka. Witam, jakiś rok temu odkryłem malutki guzek zaraz pod skórą, dokładnie 2 cm poniżej pępka i około 8 cm od pępka. Wielkość się nie zmienia i nie boli przez dotyk. Proszę o pomoc:(

Trudno mi określić czym jest ten guzek bez bezpośredniego badania. Ze względu na lokalizację, typ i morfologię zmiany być może to jakiś najpewniej tłuszczak, może włókniak, a być może kaszak. Najlepiej z tym problemem udać się bezpośrednio do chirurga. On po zbadaniu wyjaśni czym może być ta zmiana i jak z nią postępować. Takie guzki najczęściej wymagają usunięcia w znieczuleniu miejscowym i poddania ich badaniu histopatologicznemu celem dokładnej oceny czym są ostatecznie.