Guzek po wewnętrznej stronie kostki a możliwe dolegliwości

Od 2 dni zauważyłam mały guzek po wewnętrznej stronie nogi pod kostka . Myslalam ze to żyłka ale coraz bardziej mnie boli podczas chodzenia ponieważ czuje jak się przemieszcza, nie mogę też tego dotknąć bo mnie boli . Moja siostra stwierdziła że mi się powiększyło przez jeden dzień . Dodam że często skręcam kostki średnio raz na 2-3 miesiące

Jeśli są dolegliwości - należy zgłosić się do poradni chirurgicznej. Być może guzem jest zakrzep, lub ropień. Niezależnie od rezultatu, powinno się ocenić stopę bezpośrednio.