Guzek pod pachą

Witam, mam 20 lat jestem mezczyzna od roku pod prawa pacha mam drobnych rozmiarow guzek ktory nie rosnie oraz nie boli przy dotyku. Podczas dotkniecia wydaje sie twardawy oraz nie dojacy sie przesunac. Znajduje sie mniejwiecej w srodku pachwiny. Czy mam sie obawiac, jakims zagrozeniem ze stronu nowotworu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie jest możliwe określenie rodzaju zmiany. Opis może sugerować zmianę łagodną. Niemniej jednak warto udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.